Infolinia:+48 600 201 502

O FIRMIE WÓZKI WIDŁOWE BLACHDEKER

Wózkami widłowymi zajmujemy się od ponad 20 lat. Świadczymy kompleksowe usługi, a więc profesjonalne doradztwo przed zakupem sprzętu, sprzedaż, fachowy i szybki serwis, a także wynajem. Specjalizujemy się głównie w wózkach widłowych o dużym udźwigu (nawet do 25 ton) oraz przeprowadzamy profesjonalne relokacje maszyn z wykorzystaniem naszego sprzętu. W podkrakowskich Mogilanach mamy w pełni urządzony wielostanowiskowy warsztat, a także halę ekspozycyjną, gdzie znajdziecie Państwo wózki paletowe, wózki widłowe, wózki bocznego załadunku, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome oraz inny sprzęt transportu bliskiego.

Blachdeker Wózki Widłowe

 

Współpraca z największym producentem urządzeń techniki magazynowej

Od 2014 roku współpracujemy z największym na świecie producentem urządzeń techniki magazynowej - firmą EP Equipment. Maszyny produkowane przez EP cechują się prostotą konstrukcji oraz bardzo mocnym "wnętrzem". Urządzenia produkowane są głównie w Chinach, oraz USA, gdzie wytwarza się produkty na rynek amerykański. Aktualnie EP Equipment zatrudnia ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników i ma swoje oddziały na wszystkich kontynentach. W Europie obecna jest na stałe od 2011 roku, kiedy to otworzono główną siedzibę w Belgii oraz w Niemczech. W 2018 roku EP Equipment wyprodukowało ponad 80.000 urządzeń techniki magazynowej, czyli więcej niż trzech kolejnych chińskich producentów razem wziętych.

 EP equipment & Blachdeker

 

 

Wyłączność na produkty EP Equipment

Od 2019 roku nasza firma stała się głównym partnerem EP Equipment na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy dumni z współpracy, gdyż mamy możliwość zaoferowania Państwu bardzo dobrych produktów, wytwarzanych i udoskonalanych przez ponad 25 lat. Efekt "skali" powoduje że wszystkie urządzenia EP pomimo swojej bardzo dobrej jakości pozostają w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zaangażowanie, wiedza i doświadczenie pracowników naszej firmy sprawiają, że nawiązując z nami współpracę zyskacie solidnego partnera na wiele lat. Służymy fachową poradą w zakresie przemieszczania towarów i rozwiązań dla logistyki, więc zadzwoń teraz aby zobaczyć jak możemy Ci pomóc.