Infolinia:+48 600 201 502

O firmie Wózki Widłowe Blachdeker

Wózkami widłowymi zajmujemy się od ponad 20 lat. Świadczymy kompleksowe usługi, a więc profesjonalne doradztwo przed zakupem sprzętu, sprzedaż, fachowy i szybki serwis a także wynajem. Specjalizujemy się głównie w wózkach widłowych o dużym udźwigu (nawet do 25 ton) oraz przeprowadzamy profesjonalne relokacje maszyn z wykorzystaniem naszego sprzętu. W podkrakowskich Mogilanach mamy w pełni urządzony wielostanowiskowy warsztat, a także halę ekspozycyjną, gdzie znajdziecie Państwo wózki paletowe, wózki widłowe, wózki bocznego załadunku, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome oraz inny sprzęt transportu bliskiego. 

Od 2014 roku współpracujemy z największym na świecie producentem urządzeń techniki magazynowej firmą EP Equipment. Maszyny produkowane przez EP cechują się prostotą konstrukcji oraz bardzo mocnym "wnętrzem". Urządzenia produkowane są głównie w Chinach, lecz także w USA gdzie wytwarza się głównie produkty na rynek amerykański. Aktualnie EP Equipment zatrudnia ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników i ma swoje oddziały na wszystkich kontynentach. W Europie obecna jest na stałe od 2011 roku kiedy to otworzono główną siedzibę w Belgii oraz w Niemczech. W 2018 roku EP Equipment wyprodukowało ponad 80.000 urządzeń techniki magazynowej, czyli więcej niż trzech kolejnych chińskich producentów razem wziętych. 

Od 2019 roku nasza firma stała się głównym partnerem EP Equipment na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy dumni z współpracy, gdyż mamy możliwość zaoferowania Państwu bardzo dobrych produktów, wytwarzanych i udoskonalanych przez ponad 25 lat. Efekt "skali" powoduje że wszystkie urządzenia EP pomimo swojej bardzo dobrej jakości pozostają w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zaangażowanie, wiedza i doświadczenie pracowników naszej firmy sprawiają, że nawiązując z nami współpracę zyskacie solidnego partnera na wiele lat. Służymy fachową poradą w zakresie przemieszczania towarów i rozwiązań dla logistyki, więc zadzwoń teraz aby zobaczyć jak możemy Ci pomóc. 

Blachdeker Wózki widłowe