Infolinia:+48 604 467 844

Wszystko, co ważne o wózkach podnośnikowych

czwartek, 17 października 2019 02:00:00 Europe/Warsaw

Przedstawiamy Państwu elektryczny wózek podnośnikowy. Jako przedstawiciel największego na świecie producenta urządzeń techniki magazynowej wierzymy, że jest on wszystkim czego potrzebuje Twoja fabryka lub magazyn. Nie wierz nam jednak na słowo – przekonaj się sam.

Czytaj więcej
Opublikowano przez Franciszek Pasionek

Wózki paletowe

wtorek, 20 sierpnia 2019 14:03:41 Europe/Warsaw

Jako przedstawiciel największego na świecie producenta elektrycznych wózków paletowych EP Equipment oferujemy szeroką gamę urządzeń magazynowych dopasowanych do potrzeb każdego klienta i jego aplikacji.  Jeśli chcesz zakupić elektryczny wózek paletowy to koniecznie zadzwoń do nas abyśmy mogli Ci pomóc i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Dysponujemy pełną gamą podnośników – w tym również z bateriami litowo jonowymi. 

Czytaj więcej
Opublikowano przez Franciszek Pasionek

Rodzaje baterii litowo jonowych w wózkach widłowych

poniedziałek, 8 lipca 2019 09:55:51 Europe/Warsaw

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego wózka widłowego do Twojej firmy, albo chcesz po prostu ulepszyć swój istniejący park maszyn, prawdopodobnie omówiłeś już zalety i wady poszczególnych typów wózków. Jeśli dokonałeś wstępnej selekcji i wybór padł na zakup urządzenia z napędem elektrycznym to z pewnością potrzebujesz więcej informacji dotyczących źródła zasilania jakim jest bateria litowo-jonowa. Chcemy dać Ci wgląd w różne rodzaje technologii które są stosowane w elektrycznych wózkach widłowych i elektrycznych wózkach paletowych. 

Czytaj więcej
Opublikowano przez Franciszek Pasionek