Elektryczny wózek podnośnikowy ES12-25DM

Elektryczny wózek podnośnikowy ES12-25DM to kolejny przedstawiany przez nas produkt z szerokiej gamy urządzeń firmy EP Equipment. Elementem wyróżniającym wózek jest karetka wideł typu FEM II. Dzięki temu w przeciwieństwie do innych wózków masztowych, szerokość wideł może być regulowana. Wózek również posiada opcję regulacji nóg podporowych, które mogę zostać umieszczone w 3 różnych pozycjach.

 Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 25DM

 

Najważniejsze parametry

Sztaplarka ES12 25DM nadaje się głównie do transportu i składowania względnie lekkich ładunków - udźwig nominalny urządzenia wynosi 1200 kg. Model występuje w naszej ofercie w 3 wariantach: z wysokością podnoszenia 2700 mm, 3000 mm oraz 3300 mm. Jednak na specjalne zamówienie możemy dostarczyć wózek z jeszcze większymi możliwościami (wysokości podnoszenia od 2500 do 3800 mm).

 

Prezentacja Wideo

 

 

Praca wózka masztowego

Jak już wcześniej wspomnieliśmy dzięki karetce FEM II, ustawienie wideł wózka może zostać w łatwy i szybki sposób zmienione. Wraz z regulowanymi nogami podporowymi wózek jest w stanie podejmować nietypowe ładunki, których transport przy użyciu klasycznych elektrycznych wózków podnośnikowych jest niemożliwy. Dzięki tym rozwiązaniom wózek min. może podejmować palety zarówno w poprzek, jak i wszerz. Ponadto, wózek został wyposażony w tzw. tryb żółwia, który umożliwia bardziej precyzyjną obsługę urządzenia oraz poruszanie się masztówki z dyszlem w pozycji pionowej.

 Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 25DM

 

Czas pracy i ładowania

Wózek zasila bezobsługowa bateria żelowa 105 Ah. Pozwala to na nieustanną pracę wózkiem przez 4 godziny. Wbudowany prostownik sprawia, że wózek ładuje się przez 8 godzin za pomocą klasycznego gniazdka sieciowego 230 V. Po osiągnięciu przez baterię 100%, prostownik sam się wyłączy.

 Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 25DM

 

Bezpieczeństwo pracy

Dzięki zastosowaniu systemu zapobiegającemu przypadkowemu stoczeniu się sztaplarki, elektryczny wózek ES12 25DM jest przystosowany do pracy na pochylni,. Tak jak wszystkie wózki paletowe i masztowe firmy EP Equipment, wózek posiada solidną obudowę koła napędowego oraz przycisk bezpieczeństwa, który umożliwia natychmiastowe wyłączenie urządzenia. Ochrona płyta PMMA osłania maszt oraz gwarantuje nienaruszoną widoczność operatora.

 

Krótka specyfikacja

Producent: EP           

Model: ES12 25DM   

Udźwig: 1200  kg

Wysokość podnoszenia: 2700-3800 mm

Długość konstrukcji: 1650 mm

Szerokość konstrukcji: 1135-1335 mm

Wysokość konstrukcji: 2086 mm

Długość wideł : 1170 mm

Waga: 676 kg

Bateria: 2 x 12/105 V/Ah

 

Inne wózki

Wózek ES12 25DM to urządzenie, które idealnie sprawdzi się przy transporcie niestandardowych ładunków. W naszej ofercie znajdą Państwo inne specjalistyczne wózki, które zaspokoją najbardziej wymagających użytkowników, jak i klasyczne elektryczne paleciaki i masztówki (np. ES12 12ES lub EPT20 15ET2). W celu znalezienia odpowiedniego wózka zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy przy użyciu formularza kontaktowego lub przez bezpośredni kontakt mailowy: sklep@paleciaki.info.