Firma EP EQUIPMENT

Firma EP Equipment została założona w 1993 roku przez John’a He i już od samego początku kładzie szczególny nacisk na  produkcję elektrycznych urządzeń techniki magazynowej. W dniu dzisiejszym EP Equipment może się pochwalić jednymi z najbardziej innowacyjnych produktów w swojej branży. Dzięki szerokiej ofercie i stałemu wyznaczaniu nowych standardów, produkty EP zawsze są w stanie spełnić oczekiwania klienta.

EP POLAND

Produkcja wózków

Produkty EP dostępne są na 6 kontynentach, a fabryki znajdują się w Chinach oraz USA, w których w 2019 roku wyprodukowano ponad 100 tys. urządzeń. Pierwsze siedziby w Europie powstały w 2011 roku w Belgii i Niemczech. Aktualnie firma zatrudnia ponad 1000 wykfalifikowanych pracowników i może się poszczycić mianem największego na świecie producenta urządzeń techniki magazynowej. Co więcej EP jest członkiem holdingu KION, a w rezultacie generalnym podwykonawcą dla takich marek jak np.: Linde, Still, Baoli lub OM.

Współpraca z Wózki Widłowe Blachdeker

Naszą współpracę z EP Equipment rozpoczęliśmy w 2014 roku. Przez ostatnie lata byliśmy świadkami stosowania coraz to bardziej nowoczesnych rozwiązań przez firmę EP. Dzięki pełnemu zrozumieniu i owocnej współpracy w 2019 staliśmy się głównym partnerem EP Equipment na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. W ten sposób mamy możliwość zaoferowania światowej klasy produkty, które były udoskonalane przez 25 lat. Ze względu na dużą ilość produkowanych jednostek wózki zostają w bardzo konkurencyjnych cenach.

Ep Poland

Wrażliwość ekologiczna

Ogólna świadomość potrzeby dbania o planetę staje się coraz większa. Brak emisji szkodliwych spalin do atmosfery prędko staje się istotnym czynnikiem przy podejmowanych przez nas decyzjach. Z tego właśnie powodu, ostatnimi czasy baterie litowo-jonowe zaskakująco szybko zyskują na popularności (m.in. w nowoczesnych elektrycznych samochodach). Jeśli chodzi o wózki widłowe i wózki paletowe, to EP Equipment bez wątpienia jest prekursorem, już od dawna wykorzystuje wspomniane baterie w swoich elektrycznych wózkach paletowych i podnośnikowych. Natomiast w 2015 roku zaczęto po raz pierwszy testować technologie litowo-jonową w czołowych wózkach widłowych. Dzięki temu około rok później wózek L1 z baterią litowo-jonową trafił do seryjnej produkcji. Był to pierwszy na świecie wózek czołowy z tak nowoczesną i sprzyjającą środowisku baterią.

Jesteśmy świadomi korzyści i potencjału baterii litowo-jonowych, bez wątpienia przyszłość urządzeń techniki magazynowej jest z nimi ściśle związana. Wielokrotnie  przekonaliśmy się, że nikt nie wykorzystuje lepiej technologii litowo-jonowej niż robi to EP Equipment.

Eco-Li-ion-technology

Podsumowanie

Po latach współpracy możemy śmiało stwierdzić, że firma EP Equipment jest  niezawodnym dostawcą urządzeń techniki magazynowej, który wyróżnia się innowacyjnością, kreatywnością oraz świadomością ekologiczną. Nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się z możliwości oferowania produktów tak wysokiej jakości.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych rodzajów elektrycznych wózków paletowych, elektrycznych wózków podnośnikowych oraz wózków widłowych produkcji firmy EP Equipment.