Infolinia:+48 604 467 844

Strona:
  1. 1
  2. 2

EP Equipment - dostawca urządzeń techniki magazynowej

poniedziałek, 23 grudnia 2019 12:52:12 Europe/Warsaw

Frima EP Equipemnt to aktualnie największy producent urządzeń techniki magazynowej.

Czytaj więcej
Opublikowano przez Ernest Kudzia

Elektryczny wózek paletowy EPT20 15ET2 to jeden z najbardziej popularnych paleciaków wśród szerokiej gamy produktów firmy EP Equipment. W ciągu ostatnich lat wózek 15ET2 doświadczył kilka drobnych ulepszeń. Ostatnia modyfikacja utwierdziła nas w przekonaniu, że nie ma lepszego elektrycznego paleciaka o udźwigu 1500 kg w tak niskiej cenie.

Czytaj więcej
Opublikowano przez Ernest Kudzia

Wózek widłowy z baterią Litowo-jonową - seria L1

piątek, 6 grudnia 2019 08:02:42 Europe/Warsaw

Wózki widłowe z baterią Litowo-jonową to prawdziwy przełom na rynku techniki magazynowej. Dzięki nowej technologii po raz pierwszy raz elektryczne wózki widłowe mogą rzeczywiście zastąpić spalinowe wózki widłowe. 

Czytaj więcej
Opublikowano przez Ernest Kudzia

Elektryczny wózek podnośnikowy ES15 15ES - Przedstawienie produktu

środa, 27 listopada 2019 14:36:27 Europe/Warsaw

Elektryczny wózek podnośnikowy ES15 15ES, to urządzenie dla firm, dla których możliwości sztaplarki ES12 12ES są niewystarczające. Firma EP Equipment, ulepszając swój produkt min. zwiększyła udźwig z 1200 kg do 1500 kg. Dzięki temu wózek ES15 15ES poradzi sobie z większością ładunków w magazynach.

Czytaj więcej
Opublikowano przez Ernest Kudzia

Elektryczny wózek paletowy WPL 201 - Przedstawienie produktu

środa, 20 listopada 2019 10:11:04 Europe/Warsaw

Elektryczny wózek paletowy WPL 201 to specjalistyczny sprzęt, który wyróżnia się wieloma cechami na tle wszystkich pozostałych elektryczny paleciaków. 

Czytaj więcej
Opublikowano przez Ernest Kudzia

Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 12ES - Przedstawienie produktu

poniedziałek, 11 listopada 2019 11:51:19 Europe/Warsaw

Elektryczny wózek podnośnikowy ES12 12ES jest produkowany przez aktualnie największego producenta techniki magazynowej czyli, wcześniej już przez nas wspominane, EP EQUIPMENT.  Wózek wyróżnia się solidną i przemyślaną konstrukcją, która ułatwia pracę operatora. Wózek idealnie sprawdzi w miejscu gdzie składowane są względnie lekkie towary (do 1200 kg).

Czytaj więcej
Opublikowano przez Ernest Kudzia

Elektryczny paleciak EPT12 EZ (PRO) - Przedstawienie produktu

piątek, 1 listopada 2019 21:53:25 Europe/Warsaw

"Elektryczny paleciak EPT12 EZ (PRO) jest to najmniejszy elektryczny paleciak występujący na rynku, dostępny do wyboru w dwóch różnych wersjach oraz jest wyposażony w baterię litowo-jonową. Trudno oczekiwać czegoś więcej od tak podstawowego narzędzia pracy. Od momentu, w którym ten wózek zawitał w naszych magazynach, ciągle utwiedzamy się w przekonaniu, że jest to niezawodne urządzenie, które będzie służyć naszym klientom latami".

Czytaj więcej
Opublikowano przez Ernest Kudzia

Pierwszy wózek widłowy - Historia

piątek, 25 października 2019 15:54:40 Europe/Warsaw

Znaczna część z nas nie wyobraża sobie, jak przydatne są wózki widłowe. Jeśli się dłużej zastanowimy, to zauważymy, że wózki są wykorzystywane w prawie każdych sklepach, magazynach oraz np. zakładach produkcyjnych. Krótko mówiąc, otaczają nas na co dzień. Dzięki nim zaoszczędzamy wiele przestrzeni oraz cennego czasu. Mimo, że nie zważamy na to codziennie uwagi, to warto pamiętać, że dzięki tym urządzeniom nasza praca jest łatwiejsza i bardziej efektywna. Przyjrzyjmy się zatem bliżej bogatej historii pierwszego wózka widłowego. 

Czytaj więcej
Opublikowano przez Ernest Kudzia

Wszystko, co ważne o wózkach podnośnikowych

czwartek, 17 października 2019 02:00:00 Europe/Warsaw

Przedstawiamy Państwu elektryczny wózek podnośnikowy. Jako przedstawiciel największego na świecie producenta urządzeń techniki magazynowej wierzymy, że jest on wszystkim czego potrzebuje Twoja fabryka lub magazyn. Nie wierz nam jednak na słowo – przekonaj się sam.

Czytaj więcej
Opublikowano przez Franciszek Pasionek

Wózki paletowe

wtorek, 20 sierpnia 2019 14:03:41 Europe/Warsaw

Jako przedstawiciel największego na świecie producenta elektrycznych wózków paletowych EP Equipment oferujemy szeroką gamę urządzeń magazynowych dopasowanych do potrzeb każdego klienta i jego aplikacji.  Jeśli chcesz zakupić elektryczny wózek paletowy to koniecznie zadzwoń do nas abyśmy mogli Ci pomóc i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Dysponujemy pełną gamą podnośników – w tym również z bateriami litowo jonowymi. 

Czytaj więcej
Opublikowano przez Franciszek Pasionek
Strona:
  1. 1
  2. 2